Radosnej Wielkanocy!

Autor: Oktavia Bujnowicz
Data publikacji: 2024-03-31
Tagi:

Z okazji Świąt Wielkanocnych chcielibyśmy wszystkim naszym Uczniom oraz ich Rodzinom złożyć szczere życzenia pokoju, wiary i miłości. By nadchodzący czas był przepełniony czasem z rodziną, który doda sił i zmotywuje do podejmowania kolejnych wyzwań, a nadchodząca wiosna wypełniła słońcem Państwa życie osobiste i zawodowe. Życzymy także, aby muzyka zawsze rozbrzmiewała w Państwa życiu i nadawała mu najpiękniejszych harmonijnych współbrzmień i barw.

Nauczyciele Szkoły Muzycznej YAMAHA w Katowicach oraz Marcin i Marcela Bujnowiczowie

Wiosenna Przerwa Świąteczna

Przy okazji przypominamy, że Wiosenna Przerwa Świąteczna trwa od 28 marca do 2 kwietnia. Spotykamy się na zajęciach w naszej szkole 3 kwietnia (środa). Do zobaczenia!